همزمان با اخرین روز از هفته سلامت ریاست شبکه بهداشت و درمان بجستان با حضور در محل مصلای نماز جمعه شهر یونسی ایراد سخنرنی نمود
سخنرانی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان در مراسم نماز جمعه شهر یونسی
همزمان با اخرین روز از هفته سلامت ریاست شبکه بهداشت و درمان بجستان با حضور در محل مصلای نماز جمعه شهر یونسی ایراد سخنرنی نمود
دکتر صادقی نصب ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان در اخرین روز از هفته سلامت در  نماز جمعه شهر یونسی حضور یافته و در خصوص هفته سلامت و فعالیت های حوزه بهداشت و درمان به ایراد سخنرانی پرداختند.
.
دکتر صادقی نصب با اشاره به انتخاب شعار سلامت برای همه و در همه جا برای هفته سلامت امسال اظهار داشت به منظور تحقق این شعار و به جهت دسترسی همه اقشار جامعه به خدمات ضروری سلامت بسیاری از خدمات سیستم سلامت بخصوص در حوزه بهداشت به صورت رایگان و یا با هزینه های بسیار پایین برای مردم ارائه میشود .
همچنین دکتر صادقی نصب با بیان اینکه طیف بیماری ها در سطح جامعه از سمت بیماری های واگیر و عفونی به سمت بیماری های غیر واگیر و طولانی مدت از جمله انواع سرطان ها ، دیابت ، فشار خون و ... سوق پیدا کرده است افزود مردم در همه سنین می توانند با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌های سلامت و خانه های بهداشت، از خدمات مشاوره و بسیاری خدمات دیگر بهداشتی و درمانی  بهره‌مند شوند و با خود مراقبتی از نعمت سلامت خود مراقبت نمایند.
در حاشیه مراسم نماز جمعه این هفته شهر یونسی پایگاه هایی برای سنجش سلامت نمازگزاران برپا و خدمات بهداشتی درمانی مختصر از قبیل اندازه گیری قند خون ، فشار خون ، قد و وزن و خدمات مشاوره ای و آموزشی به نماز گزاران محترم ارائه شد.
تاریخ:
1397/02/08
تعداد بازدید:
46
منبع:
Powered by DorsaPortal