مسئولان شهرستان بجستان از خانم دکتر عباسی قدردانی کردند

مسئولان شهرستان بجستان از خانم دکتر عباسی قدردانی کردند

مسئولان شهرستان بجستان از خانم دکتر عباسی قدردانی کردند

جمعی از اعضای هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه علوم پزشکی گناباد به همراه امام جمعه، فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان بجستان با حضور در مطب خانم دکتر عباسی متخصص زنان و زایمان، از ایثار این پزشک متخصص قدردانی کردند.

همزمان با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، معاون درمان، معاون بهداشت و مدیران نظارت بر درمان، پرستاری، حراست و روابط عمومی و رئیس دفتر ریاست دانشگاه، امام جمعه، فرماندار و جمعی از روسای ادارات اداری شهرستان بجستان و رئیس، مدیر داخلی و مترون بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان با حضور در کلینیک تخصصی این بیمارستان، از ایثار و ازخودگذشتگی خانم دکتر هاجر عباسی متخصص زنان و زایمان قدردانی کردند.
حجت‌الاسلام وحیدی امام جمعه بجستان با قدردانی از این اقدام ایثارگرانه خانم دکتر عباسی، برای وی و همچنین فرزند تازه متولد شده و مادرش، سلامتی و عافیت را از خداوند متعال مسئلت کرد.
مهندس ابراهیمی فرماندار بجستان هم با تجلیل از این کار ارزشمند، گفت: جای بسی خوشحالی است که این روحیه ایثار و فداکاری در بین پزشکان متخصص جوان وجود دارد.
وی با تاکید بر اینکه خداوند متعال پاداش این کار خیر را عطا خواهد کرد، خطاب به این متخصص ایثارگر گفت: زحمت شما با آمدن ما و هدیه، قابل جبران نیست و صرفا آمدن ما برای تشکر و قدردانی از این اقدام تحسین برانگیز بود تا نشان دهیم که فداکاری و ایثار هیچ وقت گم نمی‌شود.

 


تاریخ:
1396/11/03
تعداد بازدید:
241
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal