اخبار و اطلاعيه ها

نصب و راه اندازی سامانه الکترونیکی برگزاری آزمون‌های آنلاین علوم پزشکی در پردیس دانشگاه

سامانه آزمون الکترونیکی آنلاین حوزه پردیس دانشگاه  با حضور دکتر اسماعیلی معاون آموزشی و دکتر افشارنیا مدیر آموزشی  در محل مرکز کامپیوتر پردیس دانشگاه به بهره برداری رسید. 
به گزارش وب‌دا، دکتر اسماعیلی معاون آموزشی ضمن ابراز رضایت و خرسندی خود از برگزاری آزمونها،  مهمترین دستاورد را  به روز، آنلاین بودن و صرفه جویی در هزینه‌ها بیان کرد.

ادامه مطلب...

گزارش عملکرد واحد رایانه پردیس دانشگاه در سال 1394

الف) تجهیزات و شبکه:

1-       انتقال Backup همزمان سرورهای کتابخانه،سلف و سما  بر روی سرور پشتیبان

2-       افزایش ظرفیت Ram سیستمهای نت لب از 1گیگابایت به 2 یا 3 گیگابایت

3-       افزایش Ram و هارد بر روی سرور پشتیبان جهت Backup  گرفتن

ادامه مطلب...

افزایش پهنای باند اینترنت دانشگاه

با پیگیری های معاونت تحقیقات و فنآوری، پهنای باند اینترنت پردیس دانشگاه از 20 مگابیت برثانیه به 64 مگابیت بر ثانیه  افزایش یافت و این باعث تغییر محسوسی در سرعت اینترنت کاربران اعم از اعضای هیآت علمی و دانشجویان انجام گردید. در این راستا سرعت اینترنت اساتید و دانشجویان نسبت  به قبل  بین 2 تا 3 برابر افزایش یافت.

همچنین در راستای برگزاری کلاسهای  آموزش مجازی، با توجه به راه اندازی نرم افزار وب کنفرانس Adobe connect این افزایش سرعت کمک شایانی به هرچه بهتر برگزار شدن این کلاسها خواهد نمود.

ضمناً امکان هرگونه دانلود مازاد بر موارد تعریف شده جهت اساتید محترم و دانشجویان عزیز متناسب با نیاز و محتوای آموزشی، پژوهشی پیرو درخواست متقاضیان و تآیید گروه های محترم آموزشی دانشگاه فراهم می باشد.

اطاعیه در خصوص تغییرات در اتصال به VPN (دسترسی از راه دور) کتابخانه مرکزی

احتراماً به استحضار آندسته از بزرگوارانی که از سیستم VPN  (دسترسی از راه دور) کتابخانه مرکزی جهت بانکهای اطلاعاتی اشتراکی بهره می برده اند  و یا در حال حاضر مایل به استفاده اند می رساند سیستم مذکور پس از قطع بخاطر بهينه سازي و تغييرات درشبكه با پيگيريهاي صورت گرفته مجددا راه اندازي شده است.
لذا آن دسته از كاربراني كه از یوزر و پسورد جهت استفاده از اینترنت دانشگاه برخوردارند نیاز به ایجاد  کاربری جدید ندارند.فقط در صورت نياز پس از مطالعه راهنماي موجود در لينك دسترسي از راه دور و دانلود  افزار موجود جهت راهنمايي، هماهنگی و اتصال با  واحد رایانه یا کتابخانه معاونت تحقیقات و فناوری تماس بگیرید.

اطلاعیه: آدرس سامانه های مورد نیاز

امکان استفاده از سامانه های سما، سلف و کتابخانه می توانید از آدرس های زیر استفاده نمایید.

سلف سرویس:self.gmu.ac.ir

سامانه سما: sama.gmu.ac.ir

سامانه کتابخانه:dl.gmu.ac.ir