مقررات و آئين نامه ها

آئین نامه جدید شورای صنفی دانشجویان

به منظور ایجاد بستر مناسبی برای تقویت زمینه های همفکری و مشارکت دانشجویان، امور صنفی و حفظ پیگیری حقوق و حریم دانشجویی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور بر اساس مفاد این آئین نامه تشکیل می گردد.جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

آيين‌نامه اسكان در خوابگاه

آيين‌نامه اسكان، نحوه اداره و مقررات عمومي ـ انضباطي خوابگاه‌هاي دانشجويي مجردي دانشگاه و دانشکده‌های علوم پزشكي كشور
به‌منظور تسهيل و بهبود كيفيت زندگي در خوابگاه های دانشجویی، تدوين مقررات و ضوابط راهگشا و شفاف با هدف رعايت حقوق فردي و جمعي، تقويت روحيه مسئوليت‌پذيري و خودباوري، تأمين امنيت و قانونمند نمودن سكونت دانشجويان امري ضروري است..

ادامه مطلب...

آيين نامه پوشش در محيط های آموزشی

آيين نامه اجرايی پوشش( Dress Code) و اخلاق حرفه ‏ای دانشجويان در محيط های آموزشی

نظر به اينكه دانشگاههاي کشور مراکز تحصیل علم و دانش و معرفت بوده متضمن آینده کشور می باشند. حفظ سلامت اخلاقي و اجتماعي و رعايت شئونات در اين مكان مقدس بسيار ضروري است. بر همگان عيان است که نحوه پوشش و ظاهر دانشجویان

ادامه مطلب...

آيين ‏نامه پوشش در محيط‏های آزمايشگاهی-بالينی

آيين ‏نامه اجرايی پوشش( Dress Code) و اخلاق حرفه‏ ای دانشجويان در محيط‏ های آزمايشگاهی-بالينی

تمامی خدمتگزاران در مشاغل گروه پزشکی به عنوان مرهم آلام بیماران رنج کشیده و راز دار ایشان باید بطریقی رفتار نمایند که زمینه برای برقراری ارتباط مناسب و زدودن زنگار کدورت از چهره خسته و درون شکسته دردمندان فراهم آيد.

ادامه مطلب...

آيين نامه اخلاق حرفه ای دانشجويان و رانندگان در وسائط نقليه

آيين نامه اجرايی اخلاق حرفه ای دانشجويان و رانندگان در هنگام بهره گيری از وسائط نقليه

با توجه به اینکه که فضای وسايط نقليه در خدمت دانشگاه، فضای دانشگاهی محسوب می شود، دانشجويان عزيز(همچنين رانندگان محترم) ملزم به رعايت این آیین نامه می باشند.

ادامه مطلب...