اولین جشن ورود به عرصه بالینی دانشجویان پرستاری و مامائی دانشکده پرستاری و مامایی گناباد برگزار شد

به همت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، نخستین جشن ورود به عرصه بالینی دانشجویان پرستاری و مامایی در آستانه ورود به عرصه‌های بالینی،  همزمان با روز پرستار و آغاز ترم تحصیلی برگزار شد.

pic mamaee parastari                                                                                                     برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

به گزارش وب‌دا، در این مراسم که در سالن ابن‌سینا پردیس دانشگاه برگزار شد، دکتر علی محمدپور رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه گفت: ورود به عرصه یک دوره خاص و پراهمیت برای تمرین نقش‌های اصلی پرستاری و مامایی است و تعهد و تخصص لازم را در هر مرحله می‌طلبد.
خانم دکتر صادق‌مقدم معاون آموزشی و خانم دکتر بحری معاون پژوهشی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه نیز به دانشجویان در رابطه با داشتن مهارت‌های حرفه‌ای تخصصی و چگونگی تعادل بین دروس نظری و بالینی توضیحاتی ارائه کرد.
در این مراسم لاگ بوک دانشجویان پرستاری و مطالب مرتبط با اخلاق حرفه‌ای، منشور حقوق بیمار و راهنمای needle stick در قالب بسته‌های آموزش به دانشجویان پرستاری و مامائی آماده ورود به عرصه بالینی ارائه شد.
خواجوی، سوپروایزر آموزشی بیمارستان 22 بهمن، ریوندی مسئول اعتباربخشی و نعمتیان مسئول کمیته انضباطی دانشجویان نیز در این جلسه مطالبی را برای دانشجویان پرستاری و مامایی ارائه کردند.