تازه ترین اطلاعیه های معاونت توسعه مدیریت و منابع

راهنمای ارزشیابی کارکنان دانشگاه

با توجه به الكترونيكي شدن فرايند ارزشيابي سالانه و در راستاي اجراي فرآيند ارزشيابي پرسنل دانشگاه در سال 1395 از طريق سامانه الكترونيكي ارزيابي عملكرد كاركنان، راهنماي مربوط به نحوه استفاده از سامانه مذكور و دستورالعمل ارزيابي عملكرد مديران و كاركنان دانشگاه هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني و سازمان هاي وابسته ابلاغي وزارت متبوع از طریق لینک های زیر قابل دریافت مي باشد. لذا ضمن رعايت نكات زير به اطلاع كليه كاركنان مشمول رسانده تا نسبت به ورود اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند.

1- زمان تعيين شده جهت فرآيند ارزشيابي از تاريخ 96/7/5 لغايت 96/8/10 مي باشد.
 
2-  گروه هدف شامل كليه كاركنان رسمي، پيماني، مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان، قرارداد انجام كار معين، مشاغل كارگري، مشمولين قانون كار و پزشك خانواده، كه حداقل شش ماه در سال 95 اشتغال بكار داشته مي باشد.

3- راهنماي سامانه و دستورالعمل واقع در این صفحه به دقت مطالعه گردد.
 
4- تكميل فرمهاي ارزشيابي بر عهده شخص مستخدم مي باشد و در اين خصوص واحد كارگزيني مسئوليتي نخواهد داشت.
 
5- در صورت بروز مشكل حين انجام فرآيند ارزشيابي  و به منظور رفع آن با رابط محترم ارزيابي عملكرد واحد مربوط به خود و يا واحد ارزشيابي ستاد دانشگاه داخلي 224 تماس حاصل گردد. ليست رابطين پيوست مي باشد.

"ضمنا پرسنلي كه قبلآ فرم ارزشيابي سال 95 خود را به صورت دستي تكميل نمودند مجددا نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه ارزيابي عملكرد اقدام نمايند."

دریافت فایل راهنمای نحوه استفاده از سامانه در قالب pdf

دریافت فایل دستورالعمل ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان در قالب pdf

دریافت لیست رابطین ارزیابی عملکرد واحدها

استفاده از مهمانسراهای شهرهای مختلف کشور

همکاران محترم میتوانند جهت استفاده از مهمانسراهاي شهرهای مختلف کشور، ابتدا با شهر مورد نظر تماس حاصل نموده و پس از هماهنگی و اطمینان از داشتن ظرفیت، نسبت به دریافت معرفی نامه از امور رفاهی اقدام نمایند.

لیست وشماره تلفنهای مهمانسراهای سراسر کشور در جدول ذیل معرفی شده است.

بیمه مکمل بازنشستگی

با سلام
احتراماً به اطلاع كليه همكاران محترم مي رساند بر اساس پيشنهاد ارائه شده از سوي نمايندگي بيمه پاسارگاد، مبني بر اينكه همكاران مي توانند علاوه بر دريافت حقوق دوران بازنشستگي كه پس از اتمام دوره سي ساله خدمت اتفاق مي افتد ،با تهيه بيمه تكميل بازنشستگي از بيمه پاسارگاد نيز حقوق ماهانه بازنشستگي دريافت نمايند، لذا جهت بهره مندي از مزاياي طرح مزبور كارشناسان آن شركت آماده پاسخگويي به همكاران بوده و با ارائه مشاوره حضوري كه در كليه واحدهاي تابعه دانشگاه مطابق تقويم زماني ذيل صورت خواهد پذيرفت رافع ابهامات احتمالي خواهند بود در ضمن همكاران مي توانند اطلاعيه پيوستي را جهت استحضار مطالعه نمايند و يا با تلفنهاي 57224112 و 57227737 تماس حاصل فرمانيد .
شنبه دوم و نهم ارديبهشت در معاونت بهداشت
يك شنبه سوم و دهم ارديبهشت در معاونت آموزشي
دوشنبه چهارم و يازدهم ارديبهشت در بيمارستان علامه بهلول
سه شنبه دوازدهم ارديبهشت در بجستان

برای دانلود اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه کمیته رفاه(بلیط سینما)

به اطلاع كليه همكاران گرامي مي رساند با توجه به توافقي كه با سينما شهر گنابادو کمیته رفاهی دانشگاه منعقد گرديده است همكاران مي توانند از اين به بعد براي تهيه بليط با تخفيف به قيمت هزار و پانصد تومان (15000 ريال)به نماينده كميته رفاه واحد خود مراجعه نمايند . لازم به ذكر است كه با تهيه اين بليط ها ميتوانيد در تمام روزهاي هفته از تماشاي فيلمهاي سينمايياستفاده نمایید.

اطلاعیه کمیته رفاه(اردوی کویر پیمایی)

سلام و احترام
      به اطلاع كليه همكاران گرامي مي رساند كه با توجه به تصميمات اخذ شده در جلسه كميته رفاهي دانشگاه به مناسبت دهه فجر و ايجاد روحيه كاري همكاران گرامي چنانچه شرايط جوي مساعدي در تاريخ 29/11/95  باشد  اردوي كوير پيمايي در كويرهاي پس كلوت  برگزار خواهد گرديد همكاراني كه مايل به شركت در اين اردوي خانوادگي مي باشند ميتوانند در سامانه پرسنلي به آدرس dps.gmu.ac.irوارد شده و ازمنوي رفاهي گزينه ثبت نام اردو را كليك و ثبت نام نمايند تا پيش بيني هاي لازم جهت وسيله اياب و ذهاب و صبحانه و پذيرايي صورت پذيرد .
شرايط برگزاري اردو به شرح ذيل خواهد بود .
1)اردو خانوادگي، افراد درجه يك خانواده(براي فرزندان بالاي چهار سال)
2)ساعت حركت 7 صبح روز جمعه 29/11/95 از جلوي ستاد دانشگاه خواهد بود
3)پياده روي در كوير و ماسه هاي پس كلوت (روشناوند) - به همراه مسابقات طناب كشي و ....
4)صبحانه و پذيرايي و چايي در محل برگزاري اردو
5)ساعت برگشت 12 ظهر
6)وسيله اياب و ذهاب اتوبوس خواهد بود.
7)اردو رايگان بوده و هيچ گونه هزينه اي براي شخص ندارد.
8)چون محدوديت تعداد براي ثبت نام وجود دارد اولويت با كساني خواهد بود كه زودتر ثبت نام كنند.
درضمن از همكاراني كه مايل به همكاري با ما در اين اردو هستند دعوت به همكاري ميگردد.