اخبار

برپایی ایستگاه سلامت روان

 به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت روان که هرسال از تاریخ ۲۴ تا۳۰ مهرماه برگزار می گردد، همتایاران سلامت روان  اداره مشاوره دانشجویی، اقدام به برپایی ایستگاه سلامت روان با شعار " سلامت روان در محیط کار" نمودند.

 به گزارش مفدا گناباد، مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت:  همتایاران  سلامت این اداره، به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت روان، ایستگاه سلامت روان  باشعار " سلامت روان در محیط کار" را در محل ساختمان قدیم دانشکده پزشکی برپا نمودند.

 نجمه سادات حاجی وثوق افزود: این ایستگاه هر روز با یک شعار و با عناوین «نیروی کارسالم و جامعه سالم، پیشگیری از تبعیض استیگما  درمحیط  کار، محیط کار دوستدار سلامت روان، مدیریت استرس در محیط کار، سبک زندگی وسلامت روانی در محیط کار، نقش کارفرما در سلامت روان محیط کار و رویکرد جامعه نگر در سلامت روان محیط » در محل درب ورودی مرکز مشاوره دانشگاه  برای علاقمندان برپاست. 

وی اظهار کرد: از برنامه های این ایستگاه می توان به انجام تست های روانشناسی مثل تست های شخصیت ، معرفی  و اهدای کتاب درحیطه سلامت روان و همچنین پذیرایی با سیب «نماد سلامتی» ودمنوش به لیمو اشاره کرد.

1182060

118258

واریز وام ضروری(حج) نیمسال اول97-96

 

به اطلاع آندسته از دانشجویانی که متقاضی وام ضروری(حج) در نیمسال اول تحصیلی 97 -96 بوده اند می رساند وام مربوطه در تاریخ 1396/07/11 به حساب آنان واریز گردید

برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت زندگی ویژه دانشجویان جدیدالورود

برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت زندگی ویژه دانشجویان جدیدالورود

اداره مشاوره دانشجویی و سلامت روان دانشجویی کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی « مهارت رفتار جرات مندانه » را ویژه دانشجویان جدیدالورود رشته های مهندسی بهداشت محیط، پرتوشناسی،پرستاری، مامایی و بهداشت عمومی در چهارم و پنجم مهر ماه 96 برگزار نمود.

خانم حاجی وثوق مسئول اداره مشاوره و سلامت روان هدف از برگزاری کارگاه های آموزشی را، ارتقاء سلامت روانی دانشجویان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود: «تغییرات گسترده در شرایط زندگی و مسایل خانوادگی و اجتماعی و نیز توسعه روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات، لزوم توجه به سلامت فردی و خانوادگی را بیش از پیش مطرح می سازد.»

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان خاطر نشان کرد:  تعداد  108 نفر از دانشجویان در این دوره آموزشی با مهارت رفتار جرات مندانه ، تعاریف و تکنیک های آن آشنا شدند و با تمرین عملی به رفتار جرات مندانه پرداختند.

photo 2017 09 26 13 57 54

photo 2017 10 02 11 12 57

حضور اعضاء هیأت رئیسه، مدیران و کارکنان دانشگاه در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس ۹۶

حضور اعضاء هیأت رئیسه، مدیران و کارکنان دانشگاه در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس ۹۶
 همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس، بسیجیان بسیج جامعه پزشکی و پایگاه مقاومت القدر دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم رژه نیروهای مسلح و بسیجیان شهرستان شرکت کردند.به گزارش مفدا، همزمان با سراسر کشور، ویژه برنامه‌های گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، روز جمعه ۳۱ شهریورماه، با برگزاری رژه نیروهای مسلح و107441 بسیجیان پایگاه‌های مقاومت در شهرستان گناباد آغاز شد.
در این مراسم که دکتر احمدی رئیس دانشگاه و جمعی از اعضاء هیئت رئیسه، اساتید، پزشکان، مدیران و کارکنان دانشگاه حضور داشتند، بسیجیان پایگاه القدر دانشگاه و اعضای بسیج جامعه پزشکی همراه و همگام با سایر نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و بسیجیان شهرستان با سردادن شعارهای ا... اکبر و پاینده رهبر از مقابل کلام ا... مجید، پرچم جمهوری اسلامی ایران، تمثال امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و جایگاه مسئولان شهرستان رژه رفتند و ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهیدان، آمادگی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی اعلام کردند.