اخبار

برپایی سفره هفت سین نوروزی توسط همتایاران سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

برپایی سفره هفت سین نوروزی توسط همتایاران سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

به مناسبت فرارسیدن بهار طبیعت همتایاران سلامت روان دانشجویی اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گناباد سفره هفت سین نوروزی را در تاریخ 16 و 17 اسفند ماه 95 در محل دانشکده پزشکی و مجاروت اداره مشاوره وسلامت روان برپا نمودند.

اجرای آزمونهای شخصیت شناسی و تست ازدواج برای دانشجویان مجرد، پخش کلیپ با موضوعات روانشناسی، برگزاری مسابقه «زیبا ترین آرزوتون در سال جدید چیه ؟.....» از جمله کارهایی بود که در این ایستگاه انجام گرفت.

در این ایستگاه ضمن پذیرایی ، کارتهایی که در آن جملات مثبت انرژی دهنده نوشته شده بود به بازدیدکنندگان اهدء گردید.

خوشبختانه این ایستگاه مورد استقبال دانشجویان، اساتید و کارکنان قرار گرفت.

بازدید تیم ارزیابی کننده سلف سرویس های قطب 9 کشور

 

معاون فرهنگی دانشجویی  دانشگاه از بازدید تیم ارزیابی کننده سلف سرویس های قطب 9 کشور در دانشگاه خبر داد.
دکتر مینوئیان گفت:به منظور ارزیابی جامع عملکرد و همچنین رتبه بندی و اعتبار بخشی سلف سرویس ها و آشپزخانه های دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور معاون مدیر دانشجویی و رئیس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سلف سرویس دانشگاه بازدید نمودند.
علی اکرامی مدیر امور دانشجویی نیز عنوان کرد: بازدید این گروه با هماهنگی مدیر کل دانشجویی وزارت  آقای دکتر جلال نژاد جواد  صورت گرفته  ودر راستای اجرای برنامه عملیاتی دانشگاه ها، در خصوص الگوی تغذیه سالم و صنعتی سازی غذاخوری های دانشجویی می باشد. در این بازدید با توجه  دستور العمل پایش و ارزیابی سلف سرویس ها و آشپزخانه های دانشجویی که در کمیته برنامه ریزی  وتحول تغذیه اداره کل دانشجویی تدوین گردیده تکمیل گردید.

برگزاری دومین کارگاه آموزشی معرفی مواد مخدر و محرک و عوارض آن

برگزاری  دومین کارگاه آموزشی معرفی مواد مخدر و محرک و عوارض آن

اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری واحد سلامت روان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد  دومین کارگاه آموزشی  معرفی مواد مخدر و محرک و عوارض آن را روز یکشنبه مورخ  15 اسفند ماه سال 95 در سالن همایش ابن سینا برگزار نمود.

جناب آقای دکتر مهدوی روانپزشک که تدریس و اجرای کارگاه را بعهده داشتند. در این کارگاه که از ساعت 13 الی 15 ادامه داشت تعداد 30 نفر از دانشجویان شرکت داشتند.IMG 4664

برپایی ایستگاه سنجش سلامت در محل مصلای امام خمینی (ره) شهرستان گناباد

برپایی ایستگاه سنجش سلامت در محل مصلای امام خمینی (ره) شهرستان گناباد
مدیر فرهنگی دان426334502 291971 1676088415907079433شگاه علوم پزشکی گناباد گفت: ایستگاه سنجش سلامت توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه، در محل مصلای امام خمینی (ره) شهرستان گناباد برگزار شد.
محمد شمسی افزود: به همت ۳۰ نفر از اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی گناباد، به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، اعضای این کانون با برپایی چادر سنجش سلامت برای خواهران و برادران در محل برگزاری نماز جمعه شهرستان گناباد، فشارخون، قد و وزن ۲۰۰ نفر از نمازگزاران جمعه را در روز ۱۳ اسفند سنجیدند.
وی اظهار کرد: همچنین بروشور هایی با موضوعات مختلف امدادی درمانی توسط این کانون توزیع گردید.

دومنو شدن شام و دسر از مورخ 14 اسفندماه

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  از دو منو شدن شام و دسر از مورخ ۱۴ اسفند ماه ۹۵ خبر داد.معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  از دو منو شدن شام و دسر از مورخ ۱۴ اسفند ماه ۹۵ در سلف سرویس مرکزی و خوابگاه  ناصری خبر داد.
دکتر مینوئیان  گفت: با توجه به فراهم شدن زیر ساخت های لازم جهت اجرای بخشنامه های وزارتی، افزایش تنوع غذایی، افزایش رضایتمندی و همچنین رعایت عدالت در خدمات تغذیه ای دانشجویان، با حمایت های همه جانبه دکتر احمدی، ریاست دانشگاه و به همت و تلاش های مدیر دانشجویی و اداره تغذیه، وعده غذایی شام و دسر از مورخ ۱۴ اسفند ماه ۹۵ در قالب دو منوی غذایی در سلف سرویس مرکزی و خوابگاه  ناصری ارائه خواهد کرد.
علی اکرامی مدیر امور دانشجویی نیز افزود: با نصب نرم افزار جدید اتوماسیون تغذیه، نظر سنجی های این اداره به صورت آنلاین انجام خواهد شد و با نصب اپلیکیشن این نرم افزار بر روی گوشی های موبایل دیگر نیازی  به اینترنت نخواهد بود.