اخبار و اطلاعيه ها

برقراری امکان دسترسی آزمایشی به بانک اطلاعاتی Thieme

به اطلاع کاربران محترم می رساند پیرو مذاکرات صورت گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت با ناشر Thieme دسترسی آزمایشی دانشگاه به مجموعه مجلات ناشر مذکور از طریق آدرس زیر تا پایان سپتامبر 2017 فراهم شده است.لازم به ذکر است ناشر Thieme بیش از 40 عنوان مجله در موضوعات پزشکی بالینی منتشر می کند.

https://www.thieme-connect.com/products/all/home.html

تبریک هفته دولت و روز کارمند

در تاریخ 96/6/6 سروران گرام جناب آقای دکتر اسماعیلی معاون محترم آموزشی، جناب آقای دکتر محمدزاده مدیر محترم تحقیقات و فنآوری و آقایان جناب آقای اکرامی و آقای شمسی مدیران محترم دانشجویی و فرهنگی با حضور در کتابخانه مرکزی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، از تلاش های ارزنده کارکنان کتابخانه قدردانی نمودند که بدینوسیله مراتب سپاس خود را از این اقدام شایسته اعلام می داریم.

              بازدید                                بازدید1

کارگاه پیشرفته علم سنجی در منطقه آمایشی 9 کشور برگزار شد

کارگاه پیشرفته علم سنجی در منطقه آمایشی 9 کشور طی روزهای 3 و 4 مردادماه 1396 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد. کارگاه با سخنرانی جناب آقای دکتر تفقدی معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جناب آقای دکتر کبیری رئیس محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جناب آقای دکتر صادقی مدیر منابع علمی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افتتاح گردید. در این کارگاه دو روزه مدیران پژوهشی، مدیران اطلاع رسانی، پژوهشگران برجسته و کارشناسان علم سنجی و ارزشیابی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه آمایشی 9 کشور شامل دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، بیرجند، بجنورد، سبزوار،گناباد، تربت حیدریه، نیشابور، اسفراین، تربت جام و کاشمر حضور داشتند. آشنایی با مفاهیم و کاربردهای علم سنجی، ابزار و شاخص های نوین علم سنجی، پایگاه های اطلاعات استنادی و شیوه های تحلیل استنادی در این بانک ها و سیستم های پروفایل پژوهشگران از مباحث مطرح شده در این کارگاه بود که به منظور بهره برداری هرچه بیشتر شرکت کنندگان به صورت عملی و کاربردی ارائه گردید.

دسترسی دانشگاه به بانک اطلاعاتی Ulrich

به اطلاع كاربران محترم مي رساند دسترسي به بانک اطلاعاتی Ulrich در برگیرنده اطلاعات بیش از 300000 عنوان مجله و روزنامه برای همه دانشگاههای علوم پزشکی کشور از طریق آدرس: http://ulrichsweb.serialssolutions.com  فراهم شده است.

شرکت در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

همزمان با برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و رسالت همیشگی کتابخانه مرکزی در مجموعه سازی بهینه منابع و ضرورت این مهم،کارکنان کتابخانه پس از نیاز سنجی و دریافت پیشنهادات گروه های آموزشی بمنظور تهیه منابع مورد نیاز مجموعه در این نمایشگاه از تاریخ 14 لغایت 22 اردیبهشت ماه 96  شرکت نمودند.

                                                                                                                                index