توجه
  • Lack of access rights - File '/images/booklibrary/news_95/jama.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/booklibrary/news_95/jama.jpg'

اخبار و اطلاعيه ها

دسترسی آزمایشی (Trial) به مجلات ناشر JAMA

به اطلاع کاربران محترم می‌رساند‌ پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته توسط مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت با ناشر JAMA، دسترسی آزمایشی به مجموعه مجلات ناشر فوق از طریق آدرس زیر تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی برای دانشگاه فراهم شده است. این ناشر ۱۲ عنوان مجله در موضوعات مختلف از جمله علوم بالینی پزشکی منتشر می‌کند. علاوه بر این، JAMA Network دربرگیرنده فیلم‌ها و فایل‌های صوتی آموزشی و منابع آموزش مداوم پزشکی است.

https://jamanetwork.com/journals/jama                                                              jama 

اعلام دسترسي ازمايشي به مجموعه مجلات ناشر Cambridge

به اطلاع می‌رساند‌ پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته اين مرکز با مجموعه Cambridge University Press، دسترسی آزمایشی (Trial) به مجموعه مجلات ناشر فوق از طريق آدرس زير از این تاریخ به مدت سه ماه برای آن دانشکده/دانشگاه فراهم شده است. ناشرCambridge  بيش از 380 عنوان مجله در موضوعات مختلف از جمله علوم پزشکی، تغذيه، روانپزشکی و .... منتشر می‌کند. خواهشمند است دستور فرمائید، مراتب از طريق ارسال ايميل، درج در وب سايت دانشگاه و مکاتبه رسمی، به اعضای محترم هيات علمی، دانشجويان و پژوهشگران آن دانشکده/دانشگاه اطلاع‌رسانی شود.

 

https://www.cambridge.org/core/browse-subjects

https://www.cambridge.org/core

موافقت با جذب ۱۰ دستيار پژوهش- پزشك مرد براي انجام طرح نيروي انساني در سال ۱۳۹۶

به استحضار می‌رساند مقام محترم وزارت با جذب ۱۰ پزشک مرد در برنامه دستیار پژوهش (طرح نیروی انسانی) در سال ۱۳۹۶ موافقت نموده‌اند (نامه شماره ۱۰۱/۱۸۸۳/د مورخ ۳۰/7/96). مقتضی است مراتب به نحو مقتضی و از جمله طریق وبگاه دانشگاه به اطلاع واجدین شرایط رسانده شود.

بدیهی است مراحل درخواست و بررسی مدارک واجدین شرایط در سامانه برنامه به نشانی http://rap.hbi.ir انجام می‌گیرد.

برگزاری دوازدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور

آئین افتتاحیه دوازدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور در سالن همایش‌های کوثر پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.به گزارش وب‌دا، در دوازدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور که روزهای 8 و 9 آذرماه باحضور سرپرستان و دبیران کمیته‌های تحقیقات دانشجویی و دانشحویان دانشگاه‌های شمال شرق کشور برگزار می‌شود، بیش از 200 مقاله به صورت مقاله و سخنرانی ارائه می‌شود.
مقالات این همایش در محورهای بیماری‌های واگیر و غیرواگیر، فنآوری و نوآوری‌های علوم پزشکی، سالمندی، سبک و شیوه زندگی، سلامت روان، علوم پایه، بهداشت محیط و حرفه‌ای، بهداشت مادر و کودک، طب مکمل، جایگزین و سنتی، سلامت دهان و دندان، سلامت خانواده، ارتقاء سلامت و سایر موضوعات مرتبط با سلامت با تاکید بر ماموریت‌های ویژه کلان منطقه ۹ آمایشی (علوم تغذیه، دندانپزشکی، علوم اعصاب، مراقبت‌های تسکینی، هنر و سلامت) به صورت پوستر و سخنرانی در غالب پنل‌های تخصصی ارائه خواهد شد.
یادآور می‌شود، ششمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور در سال 1389 در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.