اخبار و اطلاعيه ها

ارائه 17 مقاله از کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه در اولین همایش استانی دانشجویی ارتقاء سلامت

در اولین همایش استانی دانشجویی ارتقاء سلامت که در اسفراین برگزار شد، دو مقاله از کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان مقالات برتر این همایش انتخاب گردید. 
به گزارش وب‌دا، علی دلشاد سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه گفت:در این همایش که روزهای 19 و 20 اسفندماه امسال در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار گردید، تعداد 17 مقاله از دانشگاه علوم پزشکی گناباد پذیرفته و ارائه گردید.
وی افزود: پس از داوری مقالات این همایش، با توجه به ارزیابی داوران انتخاب، تعداد 8 مقاله برتر انتخاب شد که از این میان، یک مقاله سخنرانی و یک مقاله پوستر از مقالات دانشجویان عضو کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد بود که با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از آن‌ها تجلیل شد.

دانشگاه علوم پزشكي گناباد

ارائه 16 مقاله در همایش سلامت سالمندان در بیرجند و انتخاب دو مقاله به عنوان مقالات برتر همایش

در پنجمین همایش کشوری پژوهش در توسعه سلامت با محوریت سلامت سالمندان که از سوم تا پنجم اسفند ماه 1395 در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار گردید تعداد 16 مقاله از دانشگاه علوم پزشکی گناباد پذیرفته و ارائه گردید که 13 مقاله مربوط به دانشجویان عضو کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه بود.

کلیه مقالات ارائه شده در طی مدت برگزاری مورد داوری قرار گرفت که 8مقاله برتر همایش با توجه به ارزیابی داوران انتخاب که 2 مقاله از مقالات برتر انتخاب شده از مقالات دانشجویان عضو کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد بود که لوح تقدیر و هدایایی به آنان اهدا شد.

1

کارگاه دو روزه با عنوان" تجاری سازی فناوری " و " آشنایی با قوانین شرکت های دانش بنیان "

با تلاش مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی دانشگاه ،کارگاه دو روزه با عنوان" تجاری سازی فناوری " و " آشنایی با قوانین شرکت های دانش بنیان " ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی  با حضور مدرسین محترم ازمرکز تحقیقات کارآفرین مشهد،  شنبه و یکشنبه مورخ 14 الی 15 اسفند ماه 1395 ساعت 8 الی12ظهر  برگزار می گردد. علاقه مندان جهت ثبت نام در این کارگاه می توانند از طریق وب سایت research.gmu.ac.ir  یا تماس با داخلی 159 اقدام نمایند.

ششمین جلسه شورای مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی

ششمین جلسه شورای مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی در سال1395 با حضور اعضاء محترم شورا درتاریخ 19/11/95 درمحل سالن ابن سینای دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه طرح های ذیل:
1. تهیه و ساخت مکمل های ورزشی و غذایی بهینه و نوآور در کیفیت و فرمول تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان ، صاحب طرح : جناب آقای مهندس وحید نصیرزاده

2. دستگاه استراحت پا (داپ)، صاحب طرح : جناب آقای دکتر محمود رضا متقی شهری
مطرح و پس از بحث و تبادل نظر مورد تصویب قرار گرفت. همچنین شایان ذکر است مقرر شد که هسته های فناور مذکور پس از عقد قرارداد جهت بهره مندی از حمایت های مرکز رشد دانشگاه در این مرکز مستقر گردند.

j1  j2